PUSZCZYGÓR - Bieg ultramaratoński szlakami Puszczy Bukowej

DEGA partnerem Puszczygóra!

Są takie rzeczy, które zawsze kojarzą się ze Szczecinem. Do tego grona niewątpliwie zalicza się Paprykarz Szczeciński!
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do grona partnerów dołącza w tym roku firma Dega Spółka Akcyjna. Jest to firma z branży spożywczej, która działa na polskim rynku nieprzerwanie od 30 lat!Dzięki firmie Dega, każdy startujący zawodnik (również najmłodsi z biegu Puszczylotek!), otrzyma w swoim pakiecie startowym przepyszny Paprykarz Szczeciński! ❤❤❤

Dega to Producent sałatek majonezowych: jarzynowych, mięsnych oraz rybnych, w tym tradycyjnej sałatki domowej. W portfolio firmy znajdziemy również pasty kanapkowe – tradycyjnie jajeczne oraz warzywne, również nowe smaki, takie jak bliskowschodni hummus oraz wyroby rybne w zalewach oraz aromatycznych sosach. Główną produkcją zakładu są konserwy – głównie rybne, ale nie tylko. W tej kategorii nie wolno pominąć kultowego paprykarza szczecińskiego, który jest produkowany od 2001 roku. Od razu stał się bardzo popularnym produktem pośród całego asortymentu.
Przez te wszystkie lata, zdobył wiele nagród oraz wyróżnień – zarówno jakościowych jak i konsumenckich. Najbardziej prestiżowe to: Godło Teraz Polska w XXII edycji konkursu na najlepsze usługi i produkty, które objęte jest patronatem Prezydenta RP, oraz znak Poznaj Dobrą Żywność w latach 2015-2018 – przyznawane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Sukcesem firmy Dega, jest także wpisanie paprykarza szczecińskiego na Listę Produktów Tradycyjnych Województwa Zachodniopomorskiego– co pokazuje jest to produkt najwyższej jakości a jego pochodzenie ściśle wiąże się z Pomorzem Zachodnim. Inne ważne wyróżnienia to: statuetka Złoty Paragon 2017 oraz wyróżnienie Złoty Paragon 2019 – oraz Przeboje FMCG 2018.W 2021 roku został wyróżniony prestiżowym tytułem HIT HANDLU 2021! jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii KONSERWY RYBNE Plebiscyt jest realizowany nieprzerwanie od 20 lat – jest ważnym głosem Sklepów Detalicznych i pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków, czyli co Polacy lubią najbardziej! …kultowy smak Dega nieprzerwanie NR 1!Produkty firmy Dega możecie znaleźć nie tylko w sieciach handlowych, ale również w mniejszych sklepach osiedlowych i hurtowniach spożywczych!

My już zgłodnieliśmy i biegniemy po kanapkę z Paprykarzem 🙂