PUSZCZYGÓR - Bieg ultramaratoński szlakami Puszczy Bukowej

ZMIANY – WIĘCEJ, TRUDNIEJ, DALEJ

Czołem leśne Czorty!

Przestój w organizacji i nasze ostatnie, bardzo częste, wizyty w lesie spowodowały, że urodziło się parę pomysłów.Będzie trochę innowacji. Zmiany to raczej za duże słowo ale na grafice lepiej się prezentuje 😉

To co pewnie wszystkich najbardziej może interesować to korekty na trasie. Mamy zmierzoną na ten moment tylko Puszczygórkę. Wyszło nam 16,6 km i niemal 500m w górę oraz tyle samo w dół.

Andrzej, jeden z naszych wspaniałych Wolontariuszy powiedział mniej – więcej tak: „Puszczygórka przez to, że ją mamy obieganą i znamy ją stała się dla nas prosta. Jednak te zmiany zmieniają oblicze biegu!”

Może nie zmieniają oblicza ale faktycznie jest trochę trudniej 🙂Oczywiście wpływa to też na dystans klasycznego Puszczygóra oraz Dokrętki, ponieważ 90% Puszczygórki z nimi się pokrywa.

Na części trasy, które nie należą do naszego najkrótszego dystansu również pojawią się małe korekty oraz niespodzianki 🙂Jednak ślady GPS wszystkich dystansów udostępnimy dopiero tydzień może dwa przed imprezą. Trenujcie na starych śladach… dajcie się zaskoczyć 🙂

Będzie jeszcze kilka zmian w samym podejściu do organizacji. Tak, ma to związek z Kowid Sytuejszyn. Jednak, więcej informacji związanych z tym tematem… niebawem 😉Niech moc będzie z Wami!

Pozdrawiamy,

Puszczygór Team